O nás

Spoločnosť Seta Plus bola založená v roku 2000 a odvtedy sa radí medzi najvýznamnejších dovozcov a distribútorov sladkovodných mrazených rýb nielen na domácom, ale aj na zahraničnom trhu.
Dlhoročné skúsenosti a dlhoročné partnerské vzťahy s významnými ruskými spracovateľmi sladkovodných rýb nám zabezpečujú nepretržité dodávky sladkovodných rýb tej najvyššej kvality 365 dní v roku.

astrachan_mapNaše produkty pochádzajú z astrachánskej lovnej oblasti, z delty rieky Volga ústiacej do Kaspického mora a sú spracovávané a uskladňované na základe prísnych európskych noriem.

V roku 2004 nám Štátna veterinárna a potravinová správa SR pridelila schvaľovacie číslo 9 – 97 ES (skladovanie mrazených produktov rybolovu, ich uvádzanie na trh a vývoz do členských štátov EÚ).
Tým sme sa zaradili medzi prevádzky spĺňajúce všetky legislatívne kritériá Európskej únie.

K dispozícii máme prevádzku, ktorej súčasťou sú mraziarenské sklady, distribúciu tovaru zabezpečujeme vlastným vozovým parkom.

Spektrum našich odberateľov je široké, od reťazcov cez maloobchodné predajne, reštaurácie, hotely až po gastronomické zariadenia.

Prvoradým cieľom nášho úsilia je kvalita, ústretovosť a následná spokojnosť zákazníka.