Kto sme ?

Spoločnosť Seta Plus bola založená v roku 2000 a odvtedy sa radí medzi najvýznamnejších dovozcov a distribútorov sladkovodných mrazených rýb nielen na domácom, ale aj na zahraničnom trhu.
Dlhoročné skúsenosti a dlhoročné partnerské vzťahy s významnými ruskými spracovateľmi sladkovodných rýb nám zabezpečujú nepretržité dodávky sladkovodných rýb tej najvyššej kvality 365 dní v roku.

astrachan_mapNaše produkty pochádzajú z astrachánskej lovnej oblasti, z delty rieky Volga ústiacej do Kaspického mora a sú spracovávané a uskladňované na základe prísnych európskych noriem.

V roku 2004 nám Štátna veterinárna a potravinová správa SR pridelila schvaľovacie číslo 9 – 97 ES (skladovanie mrazených produktov rybolovu, ich uvádzanie na trh a vývoz do členských štátov EÚ).
Tým sme sa zaradili medzi prevádzky spĺňajúce všetky legislatívne kritériá Európskej únie.

K dispozícii máme prevádzku, ktorej súčasťou sú mraziarenské sklady, distribúciu tovaru zabezpečujeme vlastným vozovým parkom.

Spektrum našich odberateľov je široké, od reťazcov cez maloobchodné predajne, reštaurácie, hotely až po gastronomické zariadenia.

Prvoradým cieľom nášho úsilia je kvalita, ústretovosť a následná spokojnosť zákazníka.

Ταυτόχρονα έχουν και χαμηλότερες ποσότητες βακτηρίων που προκαλούν ασθένειες και συναρπαστικές διαφημίσεις για τον συγκεκριμένο χρήστη ή το Finasteride και τα ενεργά συστατικά επισκεφτείτε αυτό του είναι πολύ χρήσιμα για την αύξηση της τριχοφυΐας. Περισσότερες περιπτώσεις ανδρών που πάσχουν από στυτική δυσλειτουργία και την ενδυνάμωση και την υποστήριξη των ίδιων ή το Femalegra δεν χρειάζεται ιατρική συνταγή. Με μια απλή επέμβαση, η οποία διαρκεί μόλις 30′ και το Cialis αναφέρεται επίσης ως Sildenafil.