Gold Fish od Seta Plus

logo_goldfishZnačka GOLD FISH vznikla ako odozva na uspokojenie dopytu tých najnáročnejších klientov žiaducich po rybích produktoch tej najvyššej kvality v kompaktnom balení za dostupné ceny.

Sladkovodné ryby momentálne nie sú dostupné na pultoch Slovenských obchodných reťazcov v dostatočnom množstve a kvalite a práve preto vznikla značka GOLD FISH.

Momentálne v ponuke GOLD FISH nájdete GOLD FISH filety zubáča 400g a GOLD FISH filety šťuky bez kosti 400g.

 

GOLD FISH filety zubáča 400g:

Je jedným z najznámejších dravcov z čeľade ostriežovitých. Žije v riekach ústiacich do Kaspického a Čierneho mora a vďaka vysokej kvalite mäsa sa stal vyhľadávanou pochúťkou na našich stoloch.
Zubáč je najobľúbenejšia sladkovodná ryba, vzhľadom na neutrálnu chuť a pevnú konzistenciu mäsa. Hodí sa na grilovanie, pečenie ale aj do polievok.
Momentálne je táto ryba na slovenskom trhu veľmi žiadaná a zároveň pre mnohých nedostupná z dôvodu absencie v bežných obchodných reťazcoch a zároveň ich vysokej cene.
Pravé z tohto dôvodu sme sa rozhodli vytvoriť 400g retailové balenie (čo robí produkt cenovo dostupnejším).
Balenie sa skladá zo 4 filiet, čo je ideálna porcia pre 2 až 4 ľudí. (foto), (recept)

GOLD FISH filety šťuky bez kosti 400g:

Radíme ju k osamelým, agresívnym dravcom. Pri dostatočnom množstve potravy sa vyznačuje intenzívnym rastom.
Patrí k obľúbeným pokrmom gurmánov. Šťuka je obľúbená vďaka svojmu pevnému mäsu a neutrálnej chuti, avšak mnohých odrádza veľmi vysoký obsah kostí.

Naši spracovatelia vynašli technológiu, pomocou ktorej jedným jemným rezom odstránia všetky nežiadúce kosti bez toho, aby fileta bola poškodená.
Tým získavame produkt tej najvyššej kvality a neopakovateľnej chuti.

Filety šťuky porciované bez kosti je absolútna novinka na Slovenskom a Českom trhu. (foto), (recept)